LED reflektor PRO so senzorom, 10W, 850lm, 5000K, IP4423,90 EURdonoci, dom a záhrada, záhrada, záhradné lampysvet-svietidiel.skPodobne ako LED reflektor PRO so senzorom, 10W, 850lm, 5000K, IP44
Steinel 052546 - LED reflektor so senzorom LS150LED LED/20, 5W/230V čierna IP44 052546112,90 EURsteinel, dom a záhrada, bývanie a doplnky, osvetlenie, led osvetleniesvet-svietidiel.skPodobne ako Steinel 052546 - LED reflektor so senzorom LS150LED LED/20, 5W/230V čierna IP44 052546
STEINEL 82086 - LED Reflektor so senzorom XLED PROTECT LED/13, 6W/230V IP44 čierna 82086119,90 EURsteinel, dom a záhrada, bývanie a doplnky, osvetlenie, led osvetleniesvet-svietidiel.skPodobne ako STEINEL 82086 - LED Reflektor so senzorom XLED PROTECT LED/13, 6W/230V IP44 čierna 82086
Steinel 065447 - LED Reflektor so senzorom XLED HOME LED/13, 5W/230V IP44 čierna 065447162,90 EURsteinel, dom a záhrada, záhrada, záhradné lampysvet-svietidiel.skPodobne ako Steinel 065447 - LED Reflektor so senzorom XLED HOME LED/13, 5W/230V IP44 čierna 065447