MEXEN/S MEXEN/S - Matias s granitový drez 1.5 s odkvapkávačom 900 x 505 mm, čierna kropenatá, + čierny sifón 6502901505-76-B
MEXEN/S MEXEN/S - Matias s granitový drez 1.5 s odkvapkávačom 900 x 505 mm, čierna kropenatá, + čierny sifón 6502901505-76-B vyobraziť
Technické dáta: Rozmer: 900x505x173mm Hĺbka komory: 170 mm (väčšia), 115 mm (menšia) Rozmery komory: 435x335 mm (väčšie), 345x150 mm (menšie) Priem...
mexen/s, biela technika, veľké spotrebiče, kuchynské drezy
svet-kupelne.sk
MEXEN/S MEXEN/S - Matias granitový drez 1.5 s odkvapkávačom 900x505 mm, čierna kropenatá, + zlatý sifón 6502901505-76-G vyobraziť
MEXEN/S MEXEN/S - Matias granitový drez 1.5 s odkvapkávačom 900x505 mm, čierna kropenatá, + zlatý sifón 6502901505-76-G