LED Luster na lanku TWIST LED/37W/230V 4000K 120 cm čierna LED TWIST BLACK 37W101,90 EURdonoci, dom a záhrada, bývanie a doplnky, osvetlenie, svietidlásvet-svietidiel.skPodobne ako LED Luster na lanku TWIST LED/37W/230V 4000K 120 cm čierna LED TWIST BLACK 37W
PARKSIDE® Smart akumulátor 20 V/4 Ah, 2 kusy + Dvojitá nabíjačka na 20 V/4, 5 A7 kúskovparkside®, dielňa a záhrada, aku náradieDomovNabytek.skVšetky PARKSIDE® Smart akumulátor 20 V/4 Ah, 2 kusy + Dvojitá nabíjačka na 20 V/4, 5 A
PARKSIDE® Smart akumulátor 20 V 4 Ah + Dvojitá nabíjačka na akumulátor 20 V/4, 5 A9 kúskovparkside®, dielňa a záhrada, aku náradieDomovNabytek.skVšetky PARKSIDE® Smart akumulátor 20 V 4 Ah + Dvojitá nabíjačka na akumulátor 20 V/4, 5 A
ArtExt Kuchynská skrinka vysoká pre vstavané spotrebiče AVELLINO | D14RU 2A 284 Farba korpusu: Čierna5 kúskov
ArtExt Kuchynská skrinka spodná pre vstavanú kompaktnú rúru FLORENCE lesk | D11K 60 A KOMPAKT Farba korpusu: Lava10 kúskov
ArtExt Kuchynská skrinka spodná pre vstavanú kompaktnú rúru FLORENCE lesk | D11K 60 A KOMPAKT Farba korpusu: Biela10 kúskov
ArtExt Kuchynská skrinka spodná pre vstavanú kompaktnú rúru FLORENCE lesk | D11K 60 A KOMPAKT Farba korpusu: Čierna10 kúskov