VerDesign, MAGMA, čierna26,52 EURAkciová cena je za tovar skladom. Dizajnová stolička MAGMA je vhodná tak do domácnosti ako do kaviarní či galérií.Táto moderná stolička je vyrobená...verdesign, nábytok, jedáleň, stoličkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MAGMA, čierna
MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (vínová)12,99 EURDekoratívny poťah na vankúš Uzáver na zips Mäkký na dotyk Zamatový povrch s kosoštvorcovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 50 x 50 cm (...magma, bývanie, vankúše a obliečky, vínoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (vínová)
MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (tehlová)12,99 EURDekoratívny poťah na vankúš Uzáver na zips Mäkký na dotyk Zamatový povrch s kosoštvorcovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 50 x 50 cm (...magma, bývanie, vankúše a obliečky, tehloválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (tehlová)
VerDesign, HRON III, biela/čierna28,17 EURJedálenská stolička HRON 3 je štýlový jedálenský nábytok. Konštrukcia stoličky je kovová v čiernej farbe. Sedacia časť je potiahnutá ekokožou v kré...verdesign, nábytok, jedáleň, stoličkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, HRON III, biela/čierna
VerDesign, MODENA II, buk/čierna29,48 EURDizajnová stolička MODENA 2. Sedacia časť je z odolného čierneho plastu. Nožičky sú z prírodného dreva vo farbe buk. Stolička je dostupná aj v ďalš...verdesign, nábytok, jedáleň, stoličkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MODENA II, buk/čierna
MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (oranžová, 40 x 40 cm)12,99 EURUzáver na zips Zamatový povrch s laserovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š x D) Hmotnosť 40 x 40 c...magma, bývanie a nábytok, spálňa, oranžoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (oranžová, 40 x 40 cm)
VerDesign, MARIENKA CC-102, čierna97,51 EURŠiroká skriňa vhodná ku predsieni MARIENKA. Vo vnútri sa nachádza šatníková tyč. Korpus je vo farebnom odtieni biele drevo, predné časti majú farbu...verdesign, nábytok, chodba, predsieňové stenynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MARIENKA CC-102, čierna
MAGMA Obliečka na vankúš MINK (hnedosivá, 40 x 40 cm)14,99 EURUzáver na zips Umelá kožušina mäkká a príjemná na dotyk Materiál 60 % polyakryl, 40 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š x ...magma, bývanie a nábytok, bytový textil, hnedosiválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš MINK (hnedosivá, 40 x 40 cm)
MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami OYO (50 x 50 cm)19,99 EURPruhy na oboch stranách So strapcami So zipsom Možnosť prať do 30 °C na jemnom cykle Nevhodná do sušičky Materiál 100 % bavlna Rozmery cca 40 x 40 ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izbalidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami OYO (50 x 50 cm)
MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (staroružová, 40 x 40 cm)12,99 EURUzáver na zips Zamatový povrch s laserovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š x D) Hmotnosť 40 x 40 c...magma, bývanie a nábytok, spálňa, staroružoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (staroružová, 40 x 40 cm)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, zelená)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, zelenálidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, zelená)
MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (antracitová, 40 x 40 cm)12,99 EURUzáver na zips Zamatový povrch s laserovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š x D) Hmotnosť 40 x 40 c...magma, bývanie a nábytok, spálňa, antracitoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš TAIMA (antracitová, 40 x 40 cm)
MAGMA Obliečka na vankúš MINK (slonovinová, 50 x 50 cm)18,99 EURUzáver na zips Umelá kožušina mäkká a príjemná na dotyk Materiál 60 % polyakryl, 40 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š x ...magma, bývanie a nábytok, bytový textil, slonovinoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš MINK (slonovinová, 50 x 50 cm)
VerDesign, MARIENKA TB-101, čierna41,17 EURSkrinka na topánky vhodná ku predsieni MARIENKA. Korpus je vo farebnom odtieni biele drevo, predné časti majú farbu čierna. Rozmery v/š/h 55 x 80 x...verdesign, dom a záhrada, nábytok, predsieňové stenynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MARIENKA TB-101, čierna
VerDesign, VALENCIA, 180, biely stripe/čierny stripe247,93 EURKuchynská linka VALENCIA je moderný a finančne dostupný nábytok. Skrinky sa dajú poskladať v ľubovoľnom poradí. Korpus a sokel je vyrobený z lamino...verdesign, nábytok, kuchyňa, kuchynské linkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, VALENCIA, 180, biely stripe/čierny stripe
VerDesign, TRACK, čierna/orech142,18 EURTaburetka TRACK je multifunkčným nábytkom v modernom prevedení. Oceníte jej priestrannosť a účelnosť. Štýlové prešitie čalúnených častí v kombináci...verdesign, nábytok, obývacia izba, kreslá a taburety, taburetkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, TRACK, čierna/orech
VerDesign, COBIX II, čierna42,50 EURŠtýlová a elegantná taburetka do moderných interiérov. Taburetka je čalúnená kvalitnou čiernou ekokožou. Na výber v štyroch farebných prevedeniach....verdesign, nábytok, obývacia izba, kreslá a taburety, taburetkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, COBIX II, čierna
VerDesign, MARIENKA CC-101, čierna73,79 EURÚzka skriňa vhodná ku predsieni MARIENKA. Vo vnútri sa nachádzajú police. Korpus je vo farebnom odtieni biele drevo, predné časti majú farbu čierna...verdesign, nábytok, chodba, predsieňové stenynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MARIENKA CC-101, čierna
MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (staroružová)12,99 EURDekoratívny poťah na vankúš Uzáver na zips Mäkký na dotyk Zamatový povrch s kosoštvorcovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 50 x 50 cm (...magma, bývanie, vankúše a obliečky, staroružoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (staroružová)
MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (zelená)12,99 EURDekoratívny poťah na vankúš Uzáver na zips Mäkký na dotyk Zamatový povrch s kosoštvorcovým vzorom Materiál 100 % polyester Rozmery cca 50 x 50 cm (...magma, bývanie, vankúše a obliečky, zelenálidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš Nobless (zelená)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, petrolejová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, petrolejoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, petrolejová)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, vínová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, vínoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, vínová)
VerDesign, COBIX II, čierna24,90 EURŠtýlovú a elegantnú taburetku COBIX dokážete vďaka jej rozmerom umiestniť v každom priestore. Využitie nájdete v chodbe, detskej izbe, obývačke aj ...verdesign, nábytok, obývacia izba, kreslá a taburety, taburetkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, COBIX II, čierna
VerDesign, HERO 180, čerešňa antická/čierna179,00 EURElegantná manželská posteľ HERO 180 je určená do štýlovej spálne. Posteľ poskytuje luxusnú plochu na spanie s rozmerom 180 x 200. Do tejto postele ...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, HERO 180, čerešňa antická/čierna
VerDesign, MARIENKA CC-100 2D, čierna66,42 EURRegál s dvomi dvierkami vhodný ku predsieni MARIENKA. Korpus je vo farebnom odtieni biele drevo, predné časti majú farbu čierna. Rozmery v/š/h 202 ...verdesign, nábytok, obývacia izba, regály a poličkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, MARIENKA CC-100 2D, čierna
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, antracitová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, antracitoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (hranatý tvar, antracitová)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, petrolejová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, petrolejoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, petrolejová)
VerDesign, DOLORES 140x200, čierna/antická čerešňa169,00 EURPosteľ DOLORES je štýlovým nábytkom v kombinácii kov a drevo. Čelá postele sú dekoračné s efektnými ornamentami. Nožičky sú z masívneho dreva vo fa...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, DOLORES 140x200, čierna/antická čerešňa
VerDesign, FALA 250, biela/čierna/zrkadlo578,18 EURModerná šatníková skriňa FALA s posuvnými dverami s elegantným lesklým povrchom. Trojdverová, na stredových dvierkach sa nachádza zrkadlo. Vo vnútr...verdesign, nábytok, spálne, skrine a komody, šatníkové skrinenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, FALA 250, biela/čierna/zrkadlo
MAGMA Obliečka na vankúš Riva, 2 kusy (50 x 50 cm, bledoružová)19,99 EURObliečka na vankúš Riva v módnych jednofarebných farbách So zipsom Možno prať na 30 °C Materiál 55 % bavlna, 45 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm ...magma, bývanie a nábytok, bytový textil, bledoružoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš Riva, 2 kusy (50 x 50 cm, bledoružová)
VerDesign, VALENCIA BLACK 260 bez PD, čierny/biely lesk453,27 EURKuchynská zostava VALENCIA BLACK METAL 260 do modernej domácnosti. Korpus je z lamina vo farbe biela s 3D štruktúrou dreva. Hrany sú opatrené ABS. ...verdesign, nábytok, kuchyňa, kuchynské linkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, VALENCIA BLACK 260 bez PD, čierny/biely lesk
VerDesign, Kalabria 180, VER-0350, antická čerešňa/čierna262,08 EURDizajnová posteľ Kalabria 180 dodá Vašej spálni zaujímavú atmosféru. Spája dva materiály čierny kov a masívne drevo vo farbe antická čerešňa. V cen...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, Kalabria 180, VER-0350, antická čerešňa/čierna
MAGMA Deka LEOPARDO, 140 x 180 cm (tehlová)49,99 EURLeopardí vzhľad Jemná na dotyk Možnosť prať pri 30 °C na jemnom cykle Nevhodná do sušičky Materiál 59 % bavlna, 41 % polyester Rozmery cca 140 x 18...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, tehloválidl.skPodobne ako MAGMA Deka LEOPARDO, 140 x 180 cm (tehlová)
MAGMA Deka LEOPARDO, 140 x 180 cm (horčicová)49,99 EURLeopardí vzhľad Jemná na dotyk Možnosť prať pri 30 °C na jemnom cykle Nevhodná do sušičky Materiál 59 % bavlna, 41 % polyester Rozmery cca 140 x 18...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, horčicoválidl.skPodobne ako MAGMA Deka LEOPARDO, 140 x 180 cm (horčicová)
VerDesign, PALAWAN II, VER-0380, čierna207,48 EURDizajnová kovová posteľ PALAWAN II je vhodná do dievčenských a študentských izieb. Kovová konštrukcia je s dekoračnými prvkami. Čierne farebné prev...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, PALAWAN II, VER-0380, čierna
VerDesign, DOLORES 180x200, čierna/čerešňa antická179,00 EURŠtýlová posteľ DOLORES v kombinácii kov a drevo. Nožičky sú z masívneho dreva vo farebnom prevedení čerešňa antická. Kovové časti postele sú čierne...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, DOLORES 180x200, čierna/čerešňa antická
VerDesign, DOLORES 90x200, čierna/čerešňa antická145,00 EURŠtýlová jednolôžková posteľ DOLORES v kombinácii kov a drevo. Nožičky sú z masívneho dreva vo farebnom prevedení čerešňa antická. Kovové časti post...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, DOLORES 90x200, čierna/čerešňa antická
VerDesign, PORTAL, 160x200 cm, antická čerešňa/čierna174,72 EURRomantická kovová posteľ PORTO 160x200 v klasickom štýle. Kombinácia kov a drevo. Drevené časti sú vo farebnom prevedení čerešňa antická. Zadné čie...verdesign, nábytok, spálne, postele a futony, postelenabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, PORTAL, 160x200 cm, antická čerešňa/čierna
VerDesign, VD-275 VER- 0321, antická čerešňa/čierna65,52 EURNočný stolík VD-275 v rustikálnom štýle. Stolík je vytvorený kombináciou čierneho kovu a dreva vo farbe antická čerešňa. Je vybavený praktickou odk...verdesign, nábytok, spálne, stolíky do spálne, nočné stolíkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, VD-275 VER- 0321, antická čerešňa/čierna
VerDesign, SEBU, VER-0324, antická čerešňa/čierna288,29 EURElegantná toaletka CETINA so zaujímavým dekoračným vzorom. Je vybavená dvomi praktickými zásuvkami. Je vyrobená z kombinácie dreva a kovu. Farebné ...verdesign, nábytok, spálne, stolíky do spálne, toaletné stolíkynabytok-a-interier.skPodobne ako VerDesign, SEBU, VER-0324, antická čerešňa/čierna
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, vínová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, vínoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, vínová)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, antracitová)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izba, obývačka, antracitoválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, antracitová)
MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami OYO (40 x 40 cm)19,99 EURPruhy na oboch stranách So strapcami So zipsom Možnosť prať do 30 °C na jemnom cykle Nevhodná do sušičky Materiál 100 % bavlna Rozmery cca 40 x 40 ...magma, bývanie a nábytok, obývacia izbalidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami OYO (40 x 40 cm)
MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami MONKEY (50 x 50 cm)17,99 EURMotív opice a rastlín So strapcami po okraji So zipsom Možnosť prať do 30 °C na jemnom cykle Nevhodná do sušičky Materiál 90 % bavlna, 10 % polyest...magma, bývanie a nábytok, obývacia izbalidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš so strapcami MONKEY (50 x 50 cm)
MAGMA Obliečka na vankúš CEBRA (horčicová, 50 x 50 cm)17,99 EURPoťah na vankúš vo vzhľade zebrovitých pruhov Uzáver na zips Materiál 59 % bavlna, 41 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, bytový textil, horčicoválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš CEBRA (horčicová, 50 x 50 cm)
MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, sivá)24,99 EURV imitácii plsti Okrúhla/hranatá Môže sa prať na 30 °C (program na jemnú bielizeň) Materiál 100 % polyester Rozmery Hranatá: cca 35 x 2 x 35 cm (Š ...magma, bývanie, nábytok a vybavenie, kuchyňa, siválidl.skPodobne ako MAGMA Podložka na sedenie Avaro, 4 kusy (okrúhly tvar, sivá)
MAGMA Obliečka na vankúš CEBRA (tehlová, 40 x 40 cm)13,99 EURPoťah na vankúš vo vzhľade zebrovitých pruhov Uzáver na zips Materiál 59 % bavlna, 41 % polyester Rozmery cca 40 x 40 cm (Š x D) cca 50 x 50 cm (Š ...magma, bývanie a nábytok, bytový textil, tehloválidl.skPodobne ako MAGMA Obliečka na vankúš CEBRA (tehlová, 40 x 40 cm)
Verona čierny93 kúskovbyvajsnami sk, dom a záhrada, nábytok, sedacie súpravyDomovNabytek.skVšetky Verona čierny
Kuchynská Skrinka Industry D60 čierna/artisan5 kúskovmerkury market, nábytok, nábytok do kuchyne a jedálne, kuchynské skrinky, kuchynské skrinky stojace, všetky produktyDomovNabytek.skVšetky Kuchynská Skrinka Industry D60 čierna/artisan
MID.YOU BAROVÁ STOLIČKA, čierna7 kúskovmid.you, dům a zahrada, kuchyně a jídelny, online only, online only zostavyDomovNabytek.skVšetky MID.YOU BAROVÁ STOLIČKA, čierna
Skriňa Jodełka 100 dub Artisan/biely/čierna6 kúskovmerkury market, nábytok, nábytok do spálne, spálňové šatníkové skrine, šatníkové skrine, skrine do izieb, spálňové skrine s posuvnými dverami, všetky produkty, skrine, nábytok do predsiene, skrine do predsieneDomovNabytek.skVšetky Skriňa Jodełka 100 dub Artisan/biely/čierna
MID.YOU SADA ZASÚVACÍCH STOLÍKOV, čierna8 kúskovmid.you, nábytek, obývacie izby, stolíky do obývačky, odkladacie stolíkyDomovNabytek.skVšetky MID.YOU SADA ZASÚVACÍCH STOLÍKOV, čierna