globo, nábytek, svietidlá a lampy, série svietidiel
Zľavy. METALL, SANDFARBEN/KLAR - INKL. 1 X LED, 30 W - D/H: CA. 41X6, 5 CM STROPNÉ LED SVIETIDLO, 41/6.5 cm - METALL, SANDFARBEN/KLAR - INKL. 1 X LED, 30 ...
Zľavy. ONLINE ONLY, METALL /KUNSTSTOFF - SCHWARZ, HOCHVOLTLEUCHTE 230 V - D/H: CA. 60/10, 5 CM STROPNÉ LED SVIETIDLO, 60/10, 5 cm - ONLINE ONLY, METALL /K...
Zľavy. METALL, ANTHR./WEISS/GOLD - INKL. 1 X LED, 54 W - L/B/H: CA. 90X70X13 CM STROPNÉ LED SVIETIDLO, 90/70/13 cm - METALL, ANTHR./WEISS/GOLD - INKL. 1 X...
Zľavy. KOV/ ŠAMPAN LED 70W - 3700 LM, 3000 K 0N/OFF - D/Š/V: 110X88X12CM STROPNÉ LED SVIETIDLO, 110/88/12 cm - KOV/ ŠAMPAN LED 70W - 3700 LM, 3000 K 0N/OF...