Stropná lampa Ceiling PLP18W3K 18W 3000K PL1
Minimalistická stropná lampa do kúpeľne NEXIT - strieborný chróm 30 cm - stropná lampa so stmievaním LED 3000K 18W IP44 vyobraziť
Minimalistická stropná lampa do kúpeľne NEXIT - strieborný chróm 30 cm - stropná lampa so stmievaním LED 3000K 18W IP44
candellux lighting, osvetlenie, stropná svetla, strieborná, umělý materiál
inpostele.sk
Stropná lampa 48409-24 24W 3000K PL1 vyobraziť
Stropná lampa 48409-24 24W 3000K PL1
Stropnica LED, bielý kov, opalizujúci materiál, chróm, akrylové kryštály, vzor Iskra, Š*Hl*V: 430*430*80mm, obsahuje 1xLED 24W 230V, 2400lm zdroj, ...
merkurymarket.sk
Stropná lampa AC170-250V čierna IP65 3000K PL1 vyobraziť
Stropná lampa AC170-250V čierna IP65 3000K PL1
merkurymarket.sk
Podobne ako Stropná lampa Ceiling PLP18W3K 18W 3000K PL1