Laufen Laufen - Pro S Umyvadlo, 700 x 465 mm, bílá, Umývadlo, 700 mm x 465 mm, bez otvoru na batériu, bez prepadu, biela (H8169670001421)
MEXEN/S MEXEN/S - Enzo granitový drez 1 s odkvapkávačom 576 x 465 mm, čierna kropenatá, + sifón grafit 6506571005-76-B vyobraziť
MEXEN/S MEXEN/S - Enzo granitový drez 1 s odkvapkávačom 576 x 465 mm, čierna kropenatá, + sifón grafit 6506571005-76-B
Technické dáta: Rozmer: 576x465x174mm Hĺbka komory: 164 mm Rozmery komory: 395x320 mm Priemer odtoku: ø90 mm Typ: 1-miska s krátkym odkvapkávačom T...
mexen/s, biela technika, veľké spotrebiče, kuchynské drezy
svet-kupelne.sk
MEXEN/S MEXEN/S - Enzo granitový drez 1 s odkvapkávačom 576 x 465 mm, čierna / zlatý metalik, + sifón grafit 6506571005-75-B vyobraziť
MEXEN/S MEXEN/S - Enzo granitový drez 1 s odkvapkávačom 576 x 465 mm, čierna / zlatý metalik, + sifón grafit 6506571005-75-B
svet-kupelne.sk
Podobne ako Laufen Laufen - Pro S Umyvadlo, 700 x 465 mm, bílá, Umývadlo, 700 mm x 465 mm, bez otvoru na batériu, bez prepadu, biela (H8169670001421)