15-dielna
PARKSIDE® Flexibilná záhradná hadica, 15 m
12,99 EUR
S kvalitne tkanou opletenou vonkajšou hadicou vrátane osnovných vlákien – naťahuje sa pri tlaku vody z 5 m až na 15 m Plynulé nastavenie od silného...
lidl.sk
PARKSIDE PERFORMANCE® Súprava skrutkovačov, 15-dielna
12,99 EUR 15,99 €
Zľavy. S magnetickými hrotmi a protišmykovými rúčkami Nárazuvzdorná hlavica na občasné dlabanie S 2 nástennými držiakmi vrátane montážneho materiálu 15-di...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov PBB 4 C2 (súprava HSS vrtákov, 15-dielna)
5,99 EUR 6,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov Na vŕtanie do kovu 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Na vŕtanie do betónu; kameňa a tehly Vysoká tepelná ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4 C2 (súprava HSS vrtákov, 15-dielna)
5,99 EUR
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov Na vŕtanie do kovu 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Na vŕtanie do betónu; kameňa a tehly Vysoká tepelná ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4 C2 (súprava vrtákov do dreva, 15-dielna)
5,99 EUR
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov Na vŕtanie do kovu 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Na vŕtanie do betónu; kameňa a tehly Vysoká tepelná ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4 C2 (súprava HSS vrtákov, 15-dielna)
8,99 EUR
Súprava HSS vrtákov; 15-dielna S titánovou vrstvou pre extrémne dlhú životnosť Na univerzálne použitie 15-dielna súprava: 2x 1, 5 mm 2x 2 mm 2x 2, ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov (súprava špirálových vrtákov, 15-dielna)
9,99 EUR
Na vŕtanie do kovu Prehľadne usporiadaná v praktickom úložnom boxe Súprava špirálových vrtákov; 15-dielna Hrotový uhol: 118° 1, 0 – 2, 5 mm/135° 3,...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava bitov PBS 4 (súprava bitov 50 mm, 15-dielna)
8,99 EUR
Zľavy. Farebne označené bity pre bežné profily hláv skrutkovačov bežných veľkostí Mimoriadna kvalita spracovania – z kalenej, pozinkovanej ocele V praktic...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4 C2 (súprava vrtákov do kameňa, 15-dielna)
5,99 EUR
Súprava HSS špirálových vrtákov Na vŕtanie do kovu 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Na vŕtanie do betónu; kameňa a tehly Vysoká tepelná ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava bitov/nástrčných kľúčov (súprava bitov 15-dielna, PBS 15 A1)
2,99 EUR
V praktickom úložnom boxe Súprava bitov: farebne označené bity v najdôležitejších veľkostiach pre bežné profily skrutkovačov Súprava bitov, 21-diel...
lidl.sk
GSW Súprava hrncov a panvíc Montreal (15-dielna súprava)
79,99 EUR
Vyrobené z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele Energeticky úsporné Úchytky zo studeného kovu Vhodné na všetky typy sporákov - vrátane indukčných Vhod...
lidl.sk
crelando® Súprava štetcov (súprava okrúhlych štetcov, 15-dielna)
3,49 EUR
Jemn hebký syntetický vlas Ideálna na maľovanie akrylovými a akvarelovými farbami Rúčka z brezového dreva s hliníkovou úchytkou Súprava okrúhlych š...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov PBB 4 A1 (súprava HSS vrtákov, 15-dielna)
4,99 EUR 5,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov Z HSS ocele s titánovou vrstvou 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Z kvalitnej uhlíkovej ocele a tvrdokovu...
lidl.sk
PARKSIDE PERFORMANCE® Súprava frézovacích bitov PPFB 15 A1, 15-dielna
19,99 EUR
15 frézovacích bitov s ostrím z tvrdokovu s dlhou životnosťou – z toho 9 s kopírovacím krúžkom v guľôčkových ložiskách Na presné opracovanie mäkkéh...
lidl.sk
Kliešte blicky S, 1.5˝, 420 mm
14,49 EUR
Celková dĺžka: 420mm Rozsah v palcoch 0-1.5 Rozsah 55mm
merkurymarket.sk
PARKSIDE® Súprava HSS vrtákov (súprava špirálových vrtákov, 15-dielna)
14,99 EUR
Zľavy. Na vŕtanie do kovu Prehľadne usporiadaná v praktickom úložnom boxe Súprava HSS špirálových vrtákov: Hrotový uhol: 118° 1, 0 – 2, 5 mm / 135° 3, 0 –...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4B2 (súprava HSS špirálových vrtákov, 15-dielna)
7,99 EUR 9,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov; 15-dielna: Z HSS ocele s titánovou vrstvou Veľkosti: 2 x 1, 5 mm, 2 x 2 mm, 2 x 2, 5 mm, 1 x 3 mm, 1 x 3, 2 mm, 1 ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4B2 (súprava vrtákov do kameňa, 15-dielna)
7,99 EUR 9,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov; 15-dielna: Z HSS ocele s titánovou vrstvou Veľkosti: 2 x 1, 5 mm, 2 x 2 mm, 2 x 2, 5 mm, 1 x 3 mm, 1 x 3, 2 mm, 1 ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov PBB 4 C2 (súprava vrtákov do dreva, 15-dielna)
5,99 EUR 6,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov Na vŕtanie do kovu 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Na vŕtanie do betónu; kameňa a tehly Vysoká tepelná ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov (súprava HSS špirálových vrtákov, 15-dielna)
4,99 EUR
Súprava HSS špirálových vrtákov Z HSS ocele s titánovou vrstvou 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa Z kvalitnej uhlíkovej ocele a tvrdokovu...
lidl.sk
PARKSIDE PERFORMANCE® Základná postrekovacia súprava/Y spojka/2-cestný ventil (záhradný postrekovač s pripojovacou súpravou, 13 – 15 mm)
6,99 EUR
Zľavy. Vyrobená z recyklovaného materiálu Kvalitná súprava z kovovo-plastového kompozitu s dlhou životnosťou pre 13 – 15 mm hadice ½ – Nacvakávací systém ...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/bitov PBB 4B2 (súprava vrtákov do dreva, 15-dielna)
7,99 EUR 9,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov; 15-dielna: Z HSS ocele s titánovou vrstvou Veľkosti: 2 x 1, 5 mm, 2 x 2 mm, 2 x 2, 5 mm, 1 x 3 mm, 1 x 3, 2 mm, 1 ...
lidl.sk
GSW SADA HRNCOV 15-dielne
135,15 EUR 159,00 €
Zľavy. TYP: 158831 - 15TLG - MILANO BEIGE SADA HRNCOV 15-dielne - TYP: 158831 - 15TLG - MILANO BEIGE
xxxlutz.sk
ELO SADA HRNCOV, 15-dielne
160,30 EUR 229,00 €
Zľavy. NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 - SADA 15 KS SADA HRNCOV, 15-dielne - NEREZOVÁ OCEĽ 18/10 - SADA 15 KS
xxxlutz.sk
PARKSIDE® Súprava bitov a vrtákov PBB 4 A1 (súprava HSS špirálových vrtákov, 15-dielna)
4,99 EUR 6,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov; 15-dielna: z HSS ocele s titánovou vrstvou Súprava vrtákov do kameňa, 15-dielna: z kvalitnej uhlíkovej ocele a tvr...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava vrtákov/skrutkovacích bitov PBB 4 B2 (súprava HSS špirálových vrtákov, 15-dielna)
4,99 EUR 5,99 €
Zľavy. Súprava HSS špirálových vrtákov; 15-dielna Z HSS ocele s titánovou vrstvou 15-dielna súprava Súprava vrtákov do kameňa, 15-dielna Z kvalitnej uhlík...
lidl.sk
PARKSIDE® Dierovaná páska, 15 m x 12 mm
3,99 EUR
Na vystuženie, spojenie alebo upevnenie Na použitie pri práci s drevom, elektrinou alebo v sanitárnej oblasti Možnosť skrátenia podľa potreby Vzdia...
lidl.sk
PARKSIDE® Súprava na čistenie rúr PRRS 15 B3
16,99 EUR
Zľavy. Uvoľňuje potrubia a odtoky od upchatia Bez pridania chemikálií a čistiacich prostriedkov á hadica s ochranou proti zalomeniu a kvalitnou mosadznou ...
lidl.sk
Betónový obal na kvetináč Kvetina M , 15 x 13 cm, pr. 15 cm
8,49 EUR 9,49 €
Zľavy. Tento elegantný a moderný betónový obal na kvetináč je ideálnym doplnkom pre vašu domácnosť či záhradu. Prináša výrazný a štýlový vzhľad, ktorý d...
4home.sk
Vrece rašlové 15 kg 42x60 cm 297
0,55 EUR
Polypropylénové vrece je ideálne na balenie zeleniny (napr. Repa, zemiaky, paprika, mrkva, petržlen atď.), orechov, ovocia (napr. jabĺk, hrušiek), ...
merkurymarket.sk
Solárna sprcha, 4Home, 15 l
4,99 EUR 10,99 €
Zľavy. Solární sprcha by neměla chybět na žádné zahradě. Je skvělým doplňkem k bazénu, ale hodí se i samostatně na zahrádku, kempování či dovolenou. Spr...
4home.sk
Keramický obal na kvetináč, biela-béžová, 15 x 15 x 13 cm, 13 cm
7,49 EUR 8,49 €
Zľavy. Tento bielo-béžový keramický obal na kvety očarí svojou textúrou, ktorá napodobňuje povrch kôry stromu. Jeho elegantný vzhľad a minimalistický diz...
4home.sk
Plastia Popisovacia plastová menovka béžová, 15 ks
3,99 EUR 6,49 €
Zľavy. Tiež máte problémy u práve vysadených rastliniek spoznať, ktorá je ktorá? S touto sadou menoviek sa vám to už nestane. Majú šikovný zápich, vďaka ...
4home.sk
Plastia konvička Max zelená - objem 1, 5 l
7,49 EUR
Zľavy. Táto štýlová kanvička je určená pre zalievanie kvetín v interiéroch, na balkónoch či terasách. Dlhý štíhly lievik umožňuje zalievať aj menšie kvet...
4home.sk
Sekera GALA 1, 5 kg
24,99 EUR
Tradičná sekera s odolnou drevenou rukoväťou. Nepostrádateľný nástroj na každej farme.
merkurymarket.sk
Vykurovací kábel Frost Protect+ FP30+/15
149,00 EUR
Samoregulačný vykurovací kábel FrostProtect+ je určený na inštaláciu do zariadení proti námraze a mrazu, v priemyselných inštaláciách aj v domácnos...
merkurymarket.sk
Puklica na kolesá strieborná 15˝
7,39 EUR
Plastový ozdobný kryt na kolesá s poistným obvodovým krúžkom.
merkurymarket.sk
Puklica na kolesá čierna 15˝
8,49 EUR
Plastový ozdobný kryt na kolesá s poistným obvodovým krúžkom.
merkurymarket.sk
Vykurovací kábel Frost Protect+ FP10+/15
149,00 EUR
Samoregulačný vykurovací kábel FrostProtect+ je určený na inštaláciu do zariadení proti námraze a mrazu, v priemyselných inštaláciách aj v domácnos...
merkurymarket.sk
Vykurovací kábel Frost Protect+ FP20+/15
149,00 EUR
Samoregulačný vykurovací kábel FrostProtect+ je určený na inštaláciu do zariadení proti námraze a mrazu, v priemyselných inštaláciách aj v domácnos...
merkurymarket.sk
Vykurovací kábel Frost Protect+ FP40+/15
149,00 EUR
Samoregulačný vykurovací kábel FrostProtect+ je určený na inštaláciu do zariadení proti námraze a mrazu, v priemyselných inštaláciách aj v domácnos...
merkurymarket.sk
PARKSIDE® Kvapková hadica, 15 m
9,99 EUR
Na šetrné zavlažovanie na povrchu a pod povrchom šetriace vodu Odolná proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu a teplotám od -10 °C do +50 °C Možn...
lidl.sk
Bezolejový kompresor STANLEY 6L 1, 5 KM/1100W
124,99 EUR
VÝKON [KM]/[W]: 1, 5/1000 OBJEM NÁDRŽE [L]: 6 MAXIMÁLNY TLAK [bar]: 8 VÝDATNOSŤ [l/min]: 180 HMOTNOSŤ [kg] 9 kg
merkurymarket.sk
PARKSIDE® Flexibilná záhradná hadica, 15 m
11,99 EUR
Ľahká a priestorovo úsporná záhradná hadica s kompletnou súpravou spojok Pri tlaku vody sa natiahne z 5, 5 m až na 15 m Po použití sa sama znova st...
lidl.sk
Sádzací kolík DIGGEROS 15, 2 cm čierny
1,60 EUR
Je záhradníčenie vaše hobby? Užite si ho naplno vďaka sadzobnému kolíku DIGGEROS z našej ponuky! Sadzobný kolík je ideálny nástroj na presné vymedz...
houseland.sk
Rozťahovacia záhradná hadica Flex 15 m
48,70 EUR
Univerzálna zmršťovacia záhradná hadica Flex sa stane vaším spoľahlivým partnerom pre zavlažovanie a údržbu akejkoľvek záhrady. Tento všestranný po...
houseland.sk
Vonkajší predlžovací kábel s 1 zásuvkou LUMO 15 m čierny
36,20 EUR
Vytvorte si bezpečný a spoľahlivý zdroj elektrickej energie v každom kúte vašej záhrady, na terase alebo kdekoľvek vonku! Tento gumový kábel LUMO j...
houseland.sk


































































































